برای سفارش محصول به طور مستقیم از سایت اقدام فرمایید ، یا عدد 9 را به شماره پیامکی 100066100 ارسال نمایید و همچنین می توانید با شماره 02188866100 تماس حاصل فرمایید .    
۲۴آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴ AM 4600

براساس تحقیقات و مطالعات انجام شده رابطه ویژه ای بین سطح پا اعضای بدن وجود دارد که با ایجاد فشار و جذب انرژی صحیح در نقاط خاص می توان براعضاء تاثیر بسزایی ایجاد کرد . در این راستا استفاده از کفی مغناطیسی با توجه به تعبیه آهن ربا در نقاط خاصی کفی و با توزیع متعادل و صحیح انرژی مغناطیسی ، باعث تاثیرگذاری بر اعضاء مرتبط و درنتیجه احساس راحتیی و رفع خستگی در پاها و متعاقباً بر نقاط مرتبط ، درکل بدن خواهد شد .

علاوه بر ماساژ روی نقاط مهم انعکاسی در کف پا توسط کفی های مناسب و وجود آهن رباهای متعدد با گوس مجاز جهت تاثیر گذاری برروی سرعت از ویژگی های مهم این کفی مغناطیسی می باشد .

لذا با توجه به دردسترس بودن انواع کفی های موجود ، ویژگی این کفی وجود میدان مغناطیسی مناسب و تاثیر شده در نقاط مختلف کفی و قابل تنظیم بودن آن براساس اندازه کف پای فرد می باشد . در ضمن در ساخت این کفی از مواد آنتی باکتریال و ضد قارچ برای جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع و بوجود آوردن محیط بهداشتی و سالم در کف پا استفاده شده است . علت انتخاب مغناطیس در این فرآورده ، نتایج تحقیقات بی شمار در خصوص تاثیر مغناطیس و درمان های مغناطیسی بوده که بشرح زیر تقدیم می گردد.

نام و نام خانوادگی صاحب امتیاز سایت : امین راستی فر
تلفن تماس : 09111366056
آدرس : گیلان ، رشت ، خمام ، دافچاه ، پلاک 1039
کد پستی : 4341167451

طراحی و پیاده سازی :